برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی در نمایندگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در عراق + تصاویر

شنبه, 21 بهمن 1402

جشن پیروزی انقلاب اسلامی با حضور نماینده مجمع جهانی اهل بیت(ع) در شهر نجف اشرف، برگزار شد.

برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی در نمایندگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در عراق + تصاویر

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲ در دفتر نمایندگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در عراق در شهر نجف اشرف، برگزار شد.

سخنران ویژه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین «محمدرضا آل ایوب» نماینده مجمع جهانی اهل بیت(ع) در عراق بود.

حجت الاسلام و المسلمین آل ایوب در این مراسم با اشاره به نقش مرجعیت در انقلاب اسلامی اظهار کرد: یکی از معانی و تفسیر «ایام الله»، نعمت های الهی است که یکی از این نعمت ها، نعمت رهایی از ظلم و ستم و خوار شدن استکبار به دست پرقدرت اسلام عزیز است و الحمد الله این امر در جمهوری اسلامی ایران به دست مرجعی عالی قدر محقق گشت و این امر، بیانگر نقش حساس و تاثیرگزار مرجعیت آگاه و بصیر جهان تشیع است.

نماینده مجمع جهانی اهل بیت(ع) در عراق ادامه داد: از ویژگی های انقلاب اسلامی عراق بعد از رهبری حکیمانه آن، اراده و خواست ملت شریف ایران است. این ملت اکنون توانسته است که به مرتبه بالایی در عرصه های مختلف علمی، سیاسی و نظامی برسد و به مقابله و محاجه در برابر قدرت های بزرگ بپردازد و نقشی تاثیرگذار در سرنوشت منطقه و جهان اسلام و دنیا داشته باشد. این جایگاه از برکت اسلام، قرآن و اهل بیت(ع) است و مقاومت از برکات آن به شمار می رود. دشمنان به همین دلیل همیشه در صدد جلوگیری از این نور الهی هستند، چون این نور در حال تابش بر تمام جهان به ویژه بر ملت های مستضعف است.

51dc36b9-97a2-4757-a2c7-d133ef07b2301.jpg

نظر دهید

شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

مجمع جهانی اهل‌بیت (ع)

مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام)، به عنوان یک تشکل جهانی و غیردولتی، از طرف گروهی از نخبگان جهان اسلام تشکیل شده است. اهل‎بیت(علیهم‎السلام) به این دلیل بعنوان محور فعالیت انتخاب شده‎اند که در معارف اسلامی در کنار قرآن، محوری مقدس را که مورد پذیرش عامه مسلمین باشد، تشکیل می‎دهند.
مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام) دارای اساسنامه‎ای مشتمل بر هشت فصل و سی و سه ماده است.

  • ایران - تهران - بلوارکشاورز - نبش خیابان قدس - پلاک 246
  • 88950827 (0098-21)
  • 88950882 (0098-21)

تماس با ما

موضوع
ایمیل
متن نامه
4*3=? کد امنیتی