بیانیه نایب رییس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در واکنش به اعدام سه جوان بحرینی

«آیت الله درّی نجف آبادی» نایب رییس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در واکنش به اعدام سه جوان بحرینی به دست رژیم آل خلیفه، بیانیه شدیداللحنی صادر کرد.
بیانیه نایب رییس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در واکنش به اعدام سه جوان بحرینی

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ «آیت الله قربانعلی درّی نجف آبادی» نایب رییس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در واکنش به اعدام سه جوان بحرینی به دست رژیم آل خلیفه، بیانیه شدیداللحنی صادر کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

أُذِنَ لِلَّذينَ يُقاتَلونَ بِأَنَّهُم ظُلِموا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ عَلىٰ نَصرِهِم لَقَدير ؛ به کسانی که جنگ بر آنان تحمیل گردیده، اجازه جهاد داده شده است؛ چرا که مورد ستم قرار گرفته‌اند؛ و خدا بر یاری آنها تواناست. (سوره مبارکه حج ــ آیه ۳۹).

خبر جنایت جدید حاکمان بحرین همه را متأثر کرد. قطعاً شهدای مظلوم بحرین در پیشگاه امام حسین ـ علیه السلام ـ مأجور خواهند بود. خداوند به مردم شریف بحرین و خاندان مظلوم قربانی ظلم و بی عدالتی، صبر و اجر و حسن عاقبت کرامت فرماید.

براستی با ملتی که فقط شعار عدالتخواهی می دهند آیا باید اینچنین ظالمانه و دیکتاتورمآبانه برخورد کرد؟! و خون جوانان آنان را با اتهامات واهی و پرونده سازی بر زمین ریخت؟ و یا آنها را به دست قاضی های مزدور و خودفروخته سلب تابعیت کرد؟! و یا منزل «آیة الله شیخ عیسی قاسم دام عزه» را محاصره کرد؟ و یا از اقامه شعائر دینی و جمعه و جماعت و عزاداری امام حسین علیه السلام جلوگیری نمود.؟و یا از ملت بحرین سلب مصونیت کرد و به جای آن، به عناصر مزدور دیگر تابعیت داد؟

الظلم لا یدوم... ملت مبارز بحرین در این نبرد نابرابر، پیروز و در پیشگاه خداوند بلند و عزیز، سربلند است؛ و آل خلیفه و وابستگان آنها باید خود را برای محکمه عدل الهی آماده کنند و بدانند که خداوند متعال "اشدّ المعاقبین" است.

امید است آزادیخواهان جهان اسلام و جهان بشریت، بیش از این اجازه خفقان و وحشت و زور و خشونت به جنایتکاران ندهند و ملت مظلوم بحرین بتوانند در سایه عدالت و حقوق برابر و در کمال آرامش به زندگی خود بپردازند و بیش از این حقوق آنان زیر پای جنایتکاران صهیونیستی لگدمال نشود.

دری نجف آبادی
نایب رییس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع)
95/10/26

شایان ذکر است صبح امروز یکشنبه 26 دی 1395 حکم اعدام سه جوان بحرینی به نام های «عباس السمیع»، «علی السنکیس» و «سامی مشیمع» به اتهام قتل سه نیروی پلیس از جمله یک پلیس اماراتی، اجرا شد و تیرباران شدند.

حکم اعدام این سه زندانی سیاسی به وسیله «حمد» شاه بحرین امضاء شد و "دادستانی جرایم جنایی" آن را به صورت اعدام با گلوله در حضور قاضی اجرای مجازات و نمایندگان دادستانی اجرا نمود.

دولت بحرین مدعی است که سه فرد اعدام شده مسئول حمله روز 3 مارس 2014 به طارق محمد الشحی، محمد رسلان و عمار عبدو علی محمد، نیروهای پلیس بحرین هستند؛ اما  محکومین این اتهامات را نپذیرفتند و سازمان حقوق بشر بحرین اعلام کرد که این سه زندانی، زیر شکنجه های نیروهای امنیتی مجبور به اقرار به قتل این چند پلیس شده اند.

مجمع جهانی اهل‌بیت (ع)

مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام)، به عنوان یک تشکل جهانی و غیردولتی، از طرف گروهی از نخبگان جهان اسلام تشکیل شده است. اهل‎بیت(علیهم‎السلام) به این دلیل بعنوان محور فعالیت انتخاب شده‎اند که در معارف اسلامی در کنار قرآن، محوری مقدس را که مورد پذیرش عامه مسلمین باشد، تشکیل می‎دهند.
مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام) دارای اساسنامه‎ای مشتمل بر هشت فصل و سی و سه ماده است.

  • ایران - تهران - بلوارکشاورز - نبش خیابان قدس - پلاک 246
  • 888950827 (0098-21)
  • 888950827 (0098-21)

تماس با ما

موضوع
ایمیل
متن نامه
4+9=? کد امنیتی